BOŽSKÝ CIZINEC / BEAUTIFUL STRANGER

17. února 2017
Po přečtení prvního dílu, Božského bastarda jsem čekala jako na smilování na druhý díl, na Božského cizince. Tak se pojďte kouknout se mnou, co si myslím o dalším díle.

 

Díl: 2.
Napsala: Christina Lauren (dvě spisovatelky - Christina Hobbs a Lauren Billings)
Počet stran: 320
Počet kapitol: 17
Rok vydání: 2014
Nakladatelství: Jota
Cena: 230 - 300,-Kč

Hlavní postavy: Max Stella a Sára Dillonová

Okouzlující playboy s neodolatelným britským přízvukem.
Dívka, která si chce konečně pořádně užít.
A tajný poměr plný lehce perverzního sexu, odhalený se vším všudy.

Sára Dillonová, schopná finanční ředitelka Ryan Media Group, se konečně odhodlá ukázat záda tomu nevěrnému zmetkovi, se kterým pár posledních let sdílela postel, a prchne si léčit zlomené srdce do New Yorku.

Znechucená několikaletým stereotypem hledá povyražení bez přílišných závazků. Když v tanečním klubu potká Božského cizince, nepočítá s tím, že by z toho mohlo být něco víc než vzrušující zábava na jednu noc. Ale způsob - a rychlost - kterými vztah s ním překračuje všechny její zákazy a zábrany, ho brzy promění z nezávazného flirtu v něco jedinečného.

Celé město ví o tom, že Max Stella je na ženské a střídá je jako ponožky. Navzdory tomu, že vypadá jako klasický nafoukaný byznysmen, začne po setkání se Sárou - a po několika divokých a vzrušujících aférkách odehrávajících se v knihovně, skladišti i sexy klubu - přemýšlet nad tím, jestli by jeho vášně mohly někdy přerůst hranice sexuálního dobrodružství. Sáru ani tak neděsí představa, že by je někdo načapal při erotických hrátkách na veřejnosti. Spíše se obává, aby si Maxe nepustila příliš k tělu - ale to neberte úplně doslova.

Můj názor: Už od začátku knížky jsem věděla, že pro mě bude nejlepší Božský bastardNa Bennetta prostě ani Max nemá.  😀 Někteří říkali, že jakmile si přečtu Cizince a Hráče, tak na Bastarda si ani nevzpomenu - no, asi jsem divná, ale prostě Bennett Ryan, je Bennett Ryan ♥ Božského bastarda žádný cizinec, ani hráč nepřekonají. 😀

Žádné komentáře:

Okomentovat

@elisminarova