13. července 2015

MY 10 SUMMER MUST HAVES

Dneska venku není koupací počasí (em, teda, pokud nepovažujete déšť za koupací počasí), tak jsem zasedla k noťasu a rozhodla se napsat nový článek. Tentokrát to je mých 10 věcí, bez kterých si léto nedokážu představit.
Od té doby, co jsem začala nosit kontaktní čočky, nosím brýle skoro pořád u sebe. V kabelce je mám hozené celoročně, a když ne v kabelce, tak jsou na očích (či zapíchlé ve vlasech)Vážně není nic horšího, než pařící slunko do ksichtu.
Než vyjdu ven, tak sahám po antiperspirantu! Není nic horšího, než když cítíte, jak vám teče pot v podpaží. Nejradši mám na léto antiperspiranty od Garnier nebo Rexony.
O body sprayi snad ani nemusím mluvit. Jsou fajn jak na osvěžení, tak i na vůni. Nemám moc v létě ráda těžké vůně, proto většinou sahám po nějakém fresh body sprayi - třeba od Avonu.
Vždycky jsem sahala po Labellu, ale od té doby, co jsem dostala větrový Chap Stick nesahám po ničem jiném. Příjemně rty ochladí, zregeneruje, ochrání (svým způsobem) před sluncem a ještě nakonec nechutná špatně.
Pařící slunce a následně zpocený a lesknoucí se obličej je taky jedno, co nesnáším. Proto se snažím v kabelce s sebou nosit pudr a přepudrovávat si průběžně obličej.
Tak k tomuhle snad nemusím nic víc říkat. Prostě neoholené podpaží, nohy a třísla ... mmm, chuťovka. Hlavně někde u vody.
Máte dlouhé vlasy, je třicet stupňů ve stínu a vy si nemůžete sepnout vlasy do nějakého culíku či drdolu. Proto se snažím nosit na ruce alespoň jednu gumičku. Nejen, že to nevypadá zas tak špatně, ale splní to i svůj účel. Navíc, pokud není hřeben, gumička to jistí.
Zacuchané, zpocené a mastné vlasy - to je snad to největší zlo, co existuje. A ještě k tomu v létě. (Možná taky proto jsem shodila své vlasy skoro po zadek a mám teď jen vlasy po ramena.)
Rok co rok bez nich nedám ani ránu. Bez žabek prostě není léto. A tečka. Sice mám občas problém sehnat žabky, které by nebyly "pogumované", ale nakonec vždy nějaké seženu. Žabky jsou snad i jediné boty, které mi vydrží několik let. Tyhle, co mám, jsem si koupila loni (nebo předloni) a pořád slouží.
Není nic horšího, než neupravené nehty! Jak na nohou, tak rukou. Za mě musím říct, že spíš dbám na tu pedikúru. Vždycky mám nalakované nehty na nohou. Nesnáším nenalakované nehty na nohou. Navíc, volím vždy jen tři barvy - černá, červená a občas tmavě růžová.

S láskou,
Elis ♥

Žádné komentáře:

Okomentovat

Szablon stworzony z przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.