10. ledna 2016

CO JSEM ZAČ

Psal se 7. listopad roku 1998. V televizi byl zrovna turnaj Karjaly a mamka se rozmýšlela, jaké mi dá jméno. Vzpomněla si na Nemocnici na kraji města, kde nějaká doktorka měla dceru Elišku. A i když moje máma doktorka není, stejně mě tak pojmenovala. Nejdříve se mi mé jméno nelíbilo a chtěla jsem se přejmenovat na Lucii. Postupem času jsem si své jméno ale zamilovala a dnes bych už neměnila. Jediný důvod, proč své jméno nemám ráda je, že mi lidé říkají Elo – a to já z celého srdce nesnáším!

Přítel o mně tvrdí, že jsem pesimista, já si to však nemyslím – jen mám prostě na určité věci zcela odlišný názor, než většina a nedělá mi problém člověku do očí říct, co si o něm myslím. Občas sice rychleji mluvím, než přemýšlím, ale razím heslo, že raději něco udělat, než pak litovat, že jsem to neudělala. Jsem introvert a převážnou většinu času nejraději trávím sama. Je to docela paradox, protože přítel je extrovert jako prase – ale jak se říká, protiklady se přitahují. Jsem také cholerik, hysterka a žárlivka, ale v určitých věcech jsem ukázkový flegmatik. Neustále se směji a snažím se lidem vykouzlit úsměv na tváři za jakékoliv situace.

Co se týče toho, co ráda dělám ve volném čase, tak pokud mám chuť, tak cvičím. Stále doufám a věřím, že jednou to své dream body mít budu – velkou inspirací mi je Céline Schh. Moc nekoukám na TV, a když už, tak se většinou jedná o nějaký sport. Mám ráda minimalismus, citáty od Kurta Cobaina, cestování, tulipány, ananas, čokoládu a horkou vanu. Zajímám se o módu, vraždy a záhady, hokej a český jazyk. Také ráda vařím, peču a občas i uklízím.

Od září 2014 studuji Obchodní akademii, a i když příští rok maturuji, troufám si říct, že léta strávené na této škole, jsou ta nejlepší v mém životě. Díky ní jsem mohla vycestovat do několika zemí, poznat fajn lidi - včetně přítele a pochopit, že škola není jen o učení, protože pokud nás něco baví, jde to všechno samo.

„Je lepší být nenáviděn pro to, jaký jsi, než být milován pro to, co nejsi.“

Žádné komentáře:

Okomentovat

Szablon stworzony z przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.