VŠECHNO NENÍ TAK RŮŽOVÉ

22. února 2017

Poslední dobou se setkávám s tím, jak holky čekají na svého vysněného prince a popisují, jak bude vypadat, a jak by takového a takového nechtěly, protože nebude mít takové a takové předpoklady, jaké ony chtějí. Většinou takové "kraviny" na svět vypouští holky, které ještě neměly zkušenosti s kluky, protože ty, které za sebou už mají nějaký vztah, dávají si pozor na jiné věci, než je vzhled.

Chtěla bych se k tomu nějak vyjádřit, ale nechci do nikoho rýpat. Je to každého názor, já jsem taky měla určité "priority", jak by měl můj vysněný pan Dokonalý vypadat. (Včetně toho, že to měl být hokejista a ne "ajťák".) Jenomže jak se říká, člověk míní, život mění a stejně, i když si vysníte takového, jakého chcete, stejně přijde nakonec úplně někdo jiný, komu vaše srdce bude patřit.

Všechny holky mají iluzi svého vysněného partnera. A proč to tak je? Je to prosté. Jsme holky. Kdeco nás ohromí a odradí. Proto stačí třeba jen jediný film, kdy jsme schopné se zamilovat do hlavní postavy a naplánovat si s ní budoucnost. A protože víme, že to, co jsme si naplánovaly, nikde nevyjde, snažíme se alespoň najít podobu. Tom Cruise má zelené oči, hnědé vlasy, můj ideál by měl mít zelené oči a hnědé vlasy. Nebudu lhát, i já taková byla. Ale pak přijde někdo, s kým je vám dobře a nakonec se stane vašim přítelem. Nebude mít zelené oči a hnědé vlasy. Nebude mít 170 cm, jako Tom a tři děti teď přeháním, nebude dokonalý pro vaše vize a iluze, ale bude dokonalý pro vaše srdce. A to je hlavní.

Proto holky, nečekejte na někoho, koho jste si vysnily a neodmítejte ty, co vás chtějí. Ano, třeba po světě někde ten váš pan Dokonalý běhá, ale pokud je vážně tak dokonalý, myslíte si, že je stále sám?

Žádné komentáře:

Okomentovat

@elisminarova