CATRICE LIQUID CAMOUFLAGE CONCEALER

20. ledna 2017
Vy, kdo mě znáte delší dobu tak víte, že korektor Catrice Liquid miluji. Nejdříve jsem se ho bála, ale jakmile jsem ho použila, nebylo cesty zpět.

Jako první jsem měla jeho bráchu v kalíšku, Catrice Camouflage. Tím jsem si vždy zakryla pupínky a drobné nedostatky. Ale bohužel, i ten nejsvětlejší odstín byl na mě tmavý, a tak se mi na obličeji dělaly kvůli něj šmouhy a vypadalo to, že nemám korektor rozmazaný. Původně jsem měla v plánu si koupit korektor od Astoru, ale kamarádka mě navedla na tento. Hlavním důvodem, proč jsem si ho koupila byl ten, že docela dobře kryje, je tekutý a za přijatelnou cenu.

Po nanesení mi dokonale zakryl všechny nedokonalosti (samozřejmě že ne tolik, jako make-up, ale mým požadavkům vyhověl) a vydržel mi celý den. Byla jsem strašně ráda, když jsem zjistila, že mi sedí i ten nejsvětlejší odstín. Korektor se vyrábí ve dvou odstínech, 010 Porcelain a 020 Light beige. Co na něm také oceňuji je, že je voděodolný, tudíž mi bez problémů vydrží i na bazéně. Následně jej stačí jen zapudrovat a vypadáte stejně, jako kdybyste ho zrovna nanesla.


Kromě krytí a voděoodolnosti mi vyhovuje nanášení. Jedná se o "houbičku", která je příjemná a dá se s ní krásně manipulovat. Já korektor rozmazávám prsty, ale někteří jej zapracovávají do pleti pomoci make-up sponge nebo štětce. Mimo jiné i tento korektor od Catrice krásně voní.

Jediné, co mě mrzí je to, že ho v Rossmannu ani v Tetě u nás ve městě nemají, takže obstarat si ho je docela problém. Já si s tím ale vždycky poradím, protože, co bych pro takového miláčka neudělala, že? Naštěstí mi jedno 5 ml balení vydrží 3+ měsíce, takže to není zase taková hrůza. Láká mě však ze stejné řady zkusit ještě make-up, tak uvidím.


Teď jen ve zkratce shrnu klady a zápory:

+ kvalita
+ cena
+ vůně
+ bytelné balení
+ voděoodolnost
- jen dva odstíny

Jaké máte zkušenosti s korektory od Catrice vy?
 A který je váš nejoblíbenější korektor?

Žádné komentáře:

Okomentovat

@elisminarova