CHAPTER 1 OF 12 • JANUARY 2017

31. ledna 2017
Leden pro mě nezačal zrovna slibně. Hned na začátku se mi totiž pokazila baterka v noťasu. Když jsme v pátek s přítelem odjížděli, ještě šla. V neděli jsem přijela domů a nešla. Dodnes nevím příčinu, ale vím, že mít z notebooku stolní počítač, je velice na houby. Dělám, že si mi vůbec nestalo, abych zavadila o nabíječku, ta se z noťasu vytrhla a ten mi ihned klekl. Ne, vůbec tento pocit neznám. těžká to ironie


A aby toho nebylo málo, tak jsem dostala taky antibiotika. Během víkendu jsem lehla a v pondělí jsem ze sebe nebyla schopná vydat ani hlásku. Naštěstí mi ty hnusné tablety ulevily, a já se tak mohla v klidu najíst a dokonce i komunikovat. Potizivum bylo, že jsem v ty největší lednové mrazy byla zalezlá hezky doma v teplíčku. Negativum bylo, že jsem šíleně zameškala ve škole a pololetku z matiky dopisovala na poslední chvíli u matikáře v kabinetu. Naštěstí to dopadlo dobře. No a o zkouškách v autoškole se raději ani bavit nehodlám. O těch vám napíšu v článku zvlášť. A doufám, že bude velice brzy.

Ale teď k těm hezkým věcem. Poprvé v životě jsem něco vyhrála a to giveaway od Nelinky, které ještě jednou moc děkuji! (Vše, co jsem si v lednu pořídila, popřípadě získala jinou cestou, uvidíte v článku s new in.) Taky jsem mezitím, co jsem byla nemocná, koupila mamce na narozeniny kytici z www.frutiko.cz a mohu jen doporučit. Moje mamka z ní byla paf a to je co říct, takže pokud nebudete vědět co, touto kyticí nic nezkazíte. No a se školou jsme v úterý byli na krasobruslení. Sice to byly jen tréninky a nebylo to nic extra, ale za den bez učení to stálo určitě!

A co váš leden?

Žádné komentáře:

Okomentovat

@elisminarova