CIEN COCONUT BODY BUTTER

18. ledna 2017
Jedním z mých must have na zimu je právě toto tělové máslo od Cien s vůní kokosu. Zaujalo a překvapilo mě tak, že vám ho prostě musím ukázat v celé své kráse alespoň v podobě recenze.


Tělové máslo od Cien má za úkol hydratovat pokožku celých 24 hodin. Je docela dost parfémované, ale to já na krémech, šamponech a sprcháčích naprosto miluju, takže za mě jedině plus. Co mě možná trošku mrzí je to, že se provádí jen ve třech variantách a to kokos, mango a kakao, ale zase si to vykompenzuje tím, že je pomerně levné (do 150,-) a seženete ho v každém Lidlu.

Když jsem toto tělové máslo dostala, první, co mě zaujalo, byla dózička. Nevím proč, ale strašně se mi líbí. Po oddělání víčka mi přímo vletěla do nosu úžasná vůně kokosu. (Škoda, že přes obrazovku nejde i cítit.) Nikdy bych nevěřila, že zrovna Cien bude mít tak fajn kosmetiku. Přeci jen, obyčejná kosmetika z Lidlu.

Ačkoliv moc máslům neholduji, protože zatím všechny, které jsem měla, tak byly strašně tuhé, řekla jsem si, že ho jen zkusím. Ale tohle mě mile překvapilo. Úžasně se roztírá, takže žádné tuhé roztírání. Také se vsákne to pokožky poměrně rychle a úžasně hydratuje! Tohle jsem ještě u žádného tělového másla fakt nezažila.

Takže nakonec se ze zkoušky stalo denním must have. A víte, jak úžasně se po něm usíná?

Dokonce i ráno, když se probudím, tak máslo na sobě ještě cítím. Po této zkušenosti je snad víc, než na 100% jasné, že určitě vyzkouším i další dvě varianty, kterými jsou mango a kakao.

Znáte tohle tělové máslo? 
A zkoušeli jste už někdy jednu z verzí?

Žádné komentáře:

Okomentovat

@elisminarova