NEW IN • DECEMBER 2016

10. ledna 2017
Jak jsem slíbila, tak i dodržím. Konečně jsem měla všechny věci, které mi v prosinci přibyly, pohromadě a já tak mohla nafotit slíbené new in. Bohužel jsem, ale neměla moc dobré světlo, takže fotky nejsou tak kvalitní. Věřím, ale, že vám to vadit nebude a článek si užijete.


Začnu tím, co jsem si na Vánoce přála. Vzhledem k tomu, že jsem už v listopadu dostala zrcadlovku a taky mi naši koupili k osmnáctinám řidičák, nepředpokládala jsem a ani jsem nechtěla nějaké veledary. Mým přáním byla maxi šála a zlaté hodinky (nemyslím teď doopravdy zlaté, stačí mi pozlacené)Obojí jsem dostala, takže jsem spokojená. Samozřejmě jsem dostala i více věcí. Od našich jsem mimo hodinky a šálu dostala ještě teplé ponožky - protože co by to bylo za Vánoce bez ponožek, teplé kalhoty od pyžama a stojan na bižuterii. Od dědy s babičkou krém na obličej, šperkovnici a řetízek s přívěšky listů, od přítele řetízek s malým srdíčkem, ke kterému se váže taková pěkná historka.

Někdy na podzim jsem se totiž zmínila, že se mi tenhle řetízek líbí. Moc řetízky a podobnou bižuterii nenosím, ale tenhle se mi zdál decentní. No, a když jsme šli s přítelem týden před Vánoci na ples, řekl mi, ať zavřu oči a dal mi na krk tenhle řetízek. Byla jsem z něj úplně vedle a málem jsem se rozbrečela, protože jsem to nečekala.

Další dárky jsem dostala od Verči a to domácí bomby do vany, rtěnku od Rimmelu v odstínu 260 s názvem Amethyst Shimmer a melounový sprcháč od Dermacolu, který jsem si chtěla už nějakou dobu pořídit. Od tety a strejdy jsem dostala další huňatý svetr (původně jsem se bála, že ho neobleču, protože je to velikost 170/176) a krém na ruce s balzámem na rty s meruňkovou příchutí od Manufaktury.


Zbylé věci, které vidíte na fotce, jsem si koupila já. Jedná se o dvoje džíny - jedny z Reserved a druhé z Gate (za 168,-!) a tepláky, které stály taky do 200,-. K tomu jsem si pořídila i diář na rok 2017 a řeknu vám, že je to můj nejdražší diář vůbec. Je sice od Albi, má krásný obal, ale nevím, jestli se za tu cenu vyplatil. Utrhla se mi totiž už šňůrka, která slouží jako záložka (takže doufám, že Herkules pomůže).A co se týče dárků, které jsem dala já rodině a příteli na Vánoce, tak ségře jsem dala hru Twister. Dlouho o ní básnila, a taky měla nakonec největší úspěch. Taťkovi jsem pořídila deštník, mamce peněženku a skleněný pilník a Davčovi stojan na mobil do auta, Pivní pas (který měl asi největší úspěch - takže doporučuji!a šálu.


Věřím, že jste byli z dárků spokojení a i ti, které jste obdarovali byli rádi.
Já za dárky všem moc děkuji! ♥

S láskou,

Elis ♥

Žádné komentáře:

Okomentovat

@elisminarova