SPRING WISHLIST 2017

10. února 2017
Blíží se jaro a to bych nebyla já, kdybych si neudělala wishlist oblečení, které potřebuji. Dávám zde už jen věci, které doopravdy potřebuji, nebo si je mám v plánu na více, než 50% koupit, abych mohla wishlist celý splnit.
spring wishlist 2017 // 13.1.2017

KOŽENÁ BUNDA/KŘIVÁK 
Kožená bunda je podle mě nedílnou součástí každého ženského šatníku a vzhledem k tomu, že se mi na mém dosavadním křiváku v podpaží začala odlupovat koženka, musela jsem si pořídit nový. Už od loňska jsem chodila po obchodech a hledala. Bohužel, 1000,- za bundu vážně nedám, a tak, když v Bonprixu byla tato bunda za poloviční cenu, neváhala jsem. To si určitě říkáte, proč jsem ho dala do wishlistu, když jsem si ho už koupila, ale fakt je ten, že jsem si ho koupila asi dva dny po tom, co jsem si wishlist vytvořila a už se mi to nechtělo předělávat. A navíc - ihned ze začátku splněno! 😃

JARNÍ KABÁT
Jarní kabát, který jsem nosila do loňska, mám už od základky. Začínám mít na něm krátké rukávy a nejde mi z rukávu vyprat flek. A proto nastal nejvyšší čas si pořídit nový. Zaujal mě rovně střižený kabát s kapsami. Zahlédla jsem ho v H&M v růžové a khaki barvě, ale stojí taky okolo tisícovky, takže čekám, až bude levnější a kupuji.

CVIČÍCÍ LEGÍNY 
Vzhledem k tomu, že už nějaký čas cvičím, rozhodla jsem se si koupit cvičící legíny. Nejen, že budou pohodlnější, než tepláky, ale také se mi bude určitě cvičit s větší chutí.

BÍLÉ DŽÍNY 
Kolikátý že to je wishlist, kde zase cpu bílé džíny? Abych řekla pravdu, tak sama nevím. Ale co vím, tak to, že je pořád sháním.

BOYFRIEND DŽÍNY
V podstatě je nepotřebuji, ale nějak se mi letos zalíbily. Když je neseženu, nic se neděje. Ale když nebudu vědět co s penězi, tak si je možná alespoň na Vinted objednám.

STŘÍBRNÉ HODINKY 
minulém wishlistu jsem měla zlaté, teď mám stříbrné. Zjistila jsem totiž, že stříbrné se budou kombinovat lépe.

KABELKA
Budu teď asi za "socku", ale mám jen jednu použitelnou kabelku a tu nosím všude.
 Do školy, na schůzky, na nákupy. Rozhodla jsem se tedy, že si pořídím ještě jednu. A nejlépe v hnědé barvě, protože mám teď černou a ne všechno oblečení je v barvách, ke které se hodí zrovna černá kabelka.


Elis 👸

Žádné komentáře:

Okomentovat

@elisminarova