SPOLUPRÁCE S VASECOCKY.CZ & POSTOVNEZDARMA.CZ

by - čtvrtek, dubna 20, 2017

Když mě oslovili ze stránky vasecocky.cz se zájmem o spolupráci, byla jsem nesmírně ráda. Už přes dva roky jsem tohoto e-shopu řádným zákazníkem, tudíž vás nepřekvapí, že jsem na prosbu mileráda kývla a přijala ji. Přišla mi akorát vhod, protože jsem měla v plánu si objednat kontaktní čočky. Pořád jsem objednávku ale odkládala - jako bych tušila, co přijde. 😅Na začátek bych vám ráda stránky přiblížila a představila. Jedná se o český ověřený e-shop, který nabízí široký sortiment kontaktních čoček, roztoků a různých příslušenství. Myslím, že si zde vybere opravdu každý!

Vasecocky.cz mi nabídli objednávku balení kontaktních čoček, roztoku a příslušenství k čočkám. Také mi umožnili si objednat dvě balení KČ, protože mám na každém oku jinou dioptrii. Tímto e-shopu strašně moc děkuji.

Objednala jsem si tedy dvě balení svých oblíbených čoček SofLens 59,  se kterými jsem neskutečně spokojená. Do oka krásně přilnou, nepálí, neškrábou a troufám si říct, že ve své cenové kategorii to jsou jedny z nejlepších. K nim samozřejmě nesměl chybět ani roztok. Opět jsem sáhla po svém oblíbeném Opti-Free Pure Moist od Alconu, který má teď nový design a příjemně mě překvapil. A jako poslední jsem si vzala cestovní sadu na KČ. Volila jsem jednoduchost a vzala si růžové pouzdro. Uvnitř naleznete mimo jiné i zrcátko, pipetku a pinzetu na čočky. Už se těším, až ho vyzkouším.
Na konec bych chtěla e-shopu ještě jednou strašně moc poděkovat. Jak za nabídku, tak výběr zboží, rychlost a milou komunikaci. A i kdybych měla v okolí sebebližší optiku, pořád tu budou vasecocky.cz, kde se budu ráda vracet a budu stálým zákazníkem!

A když už jsem u té spolupráce, tak musím zmínit mou další spolupráci s e-shopem www.postovnezdarma.cz. Na minulém blogu jste si mohli přečíst mou první zkušenost. Avšak tato druhá nebude tak pozitivní, jako ta první. Zboží jsem si objednala na začátku února a došlo mi až koncem března. Mezitím mi na mail pořád chodila upomínka, že mám odevzdat napsaný článek. Trošku mě to mrzí, protože e-shop na mě po první spolupráci zapůsobil dobře a byla jsem poměrně spokojená. Ale konec spekulací. Určitě se ptáte, co, že jsem si to objednala?Jedná se o sadu sedmi štětců na make-up. Zázraky však nečekejte, ale vzhledem k tomu, že já nejsem ten typ, který by na make-upu tolik lpěl (zatím), na příležitostné použití mi štětce bohatě stačí a tudíž nepotřebuji zatím investovat do dražších. Celkově bych tuhle sadu doporučila spíše jako nouzovku, nebo jen na cesty, či do kabelky. Co se týče toho, jaké jsou na omak, tak jako bavlnka nejsou, to si nalhávat nebudeme. Avšak jeden ze štětců (nejspíše ten, který je určen k nanášení make-upu), jsem použila na nanášení masky na obličej a byla jsem příjemně překvapena, jak dobře se pomocí jej nanáší.

A máte nějaké zkušenosti s výše zmíněnými e-shopy vy? 
Jak na vás působí, popř. zaujaly vás v dnešním článku?

You May Also Like

4 komentářů

 1. To s tym druhym esopom je dost neprijemne, niektory ludia nevedia ako sa maju spravat :(
  LIFE IN PICTURES BY LU

  OdpovědětVymazat
 2. První rok nosím brýle, tak nějak jsem oslepla a čoček se pořád bojím. Naštěstí nosím brýle jen pro určité situace a nemusím je mít celý den! Uf.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já začala nosit brýle v páté třídě na ZŠ na dálku, pak už i normálně. Za čočky jsem teď neskutečně ráda :)

   Vymazat