CHAPTER 6 OF 12 • JUNE 2017

30. června 2017
Právě sedím na posteli. Před sebou mám vysvědčení, na kterém se tyčí nápis prospěla s vyznamenáním. Venku svítí sluníčko a fouká vítr. Datum ukazuje třicátého června. Postesknu si. Dalších deset měsíců za mnou a příští rok? Touhle dobou už budu mít za sebou střední, ve složce někde ve stole mi bude ležet maturitní vysvědčení a já budu nabírat síly na vysokou. Zní to jako pohádka a já doufám, že to tak opravdu bude. 
Měla bych se radovat, že začínají prázdniny. Že mám za sebou třetí rok na Obchodce, a že jsem ho pyšně zvládla. A víte, co vám řeknu? Ani ne. Snažila jsem se si tento rok užít a udělat si ho příjemným, protože jedině tak nás může bavit a můžeme být šťastni. Třeťák jsme pak s holkama zakončily v cukrárně, kde jsme si každá dala zákusek a spokojeně zavzpomínaly na uplynulý školní rok. Ale konec keců o škole, pojďte si se mnou shrnout uplynulý šestý měsíc;

Napsat, jak vypadal můj červen, bude asi trošku složitější, než jsem myslela. Vždycky si do svého poznámkového deníku, který mám určený jen na blog, píšu takové hlavní body, co se v daný měsíc staly. Tento měsíc tam však nemám ani čárku. Asi ale začnu takovou jednou věcí, která mě drží už několik měsíců. Cvičím. A od sedmého dne šestého měsíce jsem dokonce začala cvičit 30 dní makej se mnou výzvu od Péti Elblové. Mám před sebou ještě posledních sedm dní, tak jsem zvědavá na výsledky. Už teď ale mohu říct, že se cítím daleko líp. 
Co se týče víkendů, tak poslední dva jsem byla zaneprázdněná. Červen vesměs bývá měsícem oslav, takže není divu, že i já na dvoje vyrazila. Na prvních oslavách byla strašná kosa, že jsme se museli schovat v restauraci a na druhých bylo zase šílené horko. Kromě toho byl červen také ve znamení focení. Nejen toho ve škole, ale také vzniklo pár fotek, když jsem fotila Aničku, Hanču a v neposlední řadě máme i pár fotek s přítelem v tričkách King & Queen, které jsem nám koupila na výročí.
No a poslední věcí, o kterou se s vámi musím podělit, jsou tyto boží šaty, které jsem si koupila v Calzanattě. Naprosto jsem se do nich zamilovala, takže jsem si je musela jet ve středu koupit, abych si je mohla dnes vzít. A myslím, že jsem udělala dobře. Slyšela jsem nejeden kompliment. 😊 

A já vám přeji, ať si užijete prázdniny, zapomenete na školu a buďte s lidmi, které máte rádi.
Tímto článkem bych prázdniny uvedla jako zahájené! 

12 komentářů:

 1. Ty šaty jsou krásné, moc ti sluší :) A jinak pěkné prázdniny, pořádně si je užij :)

  Polovina roku 2017 v kostce

  OdpovědětVymazat
 2. Tie šaty sú krásne a neskutočne ti pristanú!

  www.frenchstyle.eu

  OdpovědětVymazat
 3. Taky jsem tenhle měsíc vyrazila s kámoškou fotit a vznikla nejedna suprová fotka, takže v tomhle směru úspěšný měsíc :).
  Fotečky moc krásné, k vyznamenání gratuluju, jsi šikovná!
  A ty šaty jsou úžasné !

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak doufám, že se o fotky pak podělíš na blogu :) A děkuji :*

   Vymazat
 4. Krásne fotky, aj ja som začala cvičiť ale už dávnejšie. Uživaj prázdniny ;)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji :) Tak doufám, že jdou vidět nějaké výsledky! A děkuji, ty taky!

   Vymazat
 5. tyjooo, gratulace k vyznámenání! :O
  a vypadá to na nabitý prázdniny, tak hlavně užívej :)
  a ty šaty jsou skvělý!!
  jinak se nám pak pochlub s výsledkama z výzvy! :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji, děkuji a pokud budou nějaké větší, tak určitě pochlubím :)

   Vymazat
 6. Ty jo, za rok maturita. NESKUTEČNÝ, jak to letí! Šíleně! Ani si nedokážu představit, že od září budu mít imaginární nálepku "maturant". Už je to tady, ty vado. Nějak moc brzo. :D Jinak hrozně moc Ti gratuluji k vyznamenání. Jsi šikula! :) Za tu celoroční práci se vždycky tohle vyplatí a člověku to pak vykouzlí úsměv na rtu.

  A ty šaty jsou boží!!! Nedávno jsem si taky pořídila úplně boží, maxi šaty, v Drážďanech v Primarku s takovým krásným letním vzorem. Už se těším, až je více vyvětrám a vyrazím v nich do ulic. :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Strašně rychle ten čas letí. Nevím, jestli je to dobře, nebo ne. A fotku šatů pošli! :)))

   Vymazat

@elisminarova