BOŽSKÝ / BEAUTIFUL

25. srpna 2017
Když jsem zjistila, že vyšel další díl ze série Božský, musela jsem ho mít. Vždy, když jsem v nějakém obchodě na tuto knihu narazila, vzala jsem si ji do ruky a lehce prolétla všech 385 stran. Pak jsem koukla na přebal a se smutným výrazem vrátila knihu zpět do regálu. 348,-, pro pána. Pak jsem ale v červenci narazila na internetu na tuto knihu, na kterou se vztahovala procentuální sleva, tudíž jsem si knihu objednala a i s poštovným částka nepřekročila tři sta korun. Tomuhle se říká byznys. 😁


Díl: 5.
Napsala: Christina Lauren (dvě spisovatelky - Christina Hobbs a Lauren Billings)
Počet stran: 386
Počet kapitol: 18 + pět epilogů
Rok vydání: 2017
Nakladatelství: Jota
Cena: 260 - 400,-Kč

Hlavní postavy: Pippa Bay Coxová a Jensen Bergstrom

Vezme vás za srdce a zrychlí tep vskutku BOŽSKÝM způsobem.

Svérázná Britka a suchar z Bostonu: tak rozdílné povahy jako Pippa a Jensen aby pohledal. Ona je pro každou srandu, on se hroutí pod tíhou odpovědnosti. Řízením osudu se tihle dva setkají na společné dovolené organizované partičkou přátel, kterou věrné čtenářky znají již z předchozích dílů oblíbené série Božský.

Putování po vinicích je pro Pippu, jež se právě vzpamatovává z nechutného rozchodu, vítanou příležitostí, jak na všechno zapomenout. Jensen se výletu účastní tak trochu z donucení a jen doufá, že vína bude dost, aby tu nudu přežil.  Nuda se však nekoná. Celý výlet se změní v bláznivý sled událostí a zprvu improvizovaný vztah dvou cizích lidí postupně přeroste v hlubokou vášeň. I v této knize najdeme vše, čím si autorky své čtenáře tak podmanily: drama i humor, vtipné dialogy, lásku pošetilou i vášnivou a zejména sex, který si hrdinové románu umí náležitě vychutnat.

Můj názor: Z knihy nejsem zase tolik nadšená. Stejně, jako z Milence. Přijde mi, že díl od dílu jsou knížky slabší a slabší. Bastard pro mne zůstane na příčce číslo jedna i nadále a jak se zdá, jen tak ho něco nepřekoná. Co se týče příběhu, byl poměrně hezký a promyšlený. Občas mi přijde, že některé věci, které se v knize stanou, jsou nepochopitelné a značně naivní, ale nějak se ten příběh okořenit musí, že jo. Co se koupě týče, určitě jí nelituji. Věřím, že se ke knize za pár let opět vrátím a třeba ji budu vnímat jinak, kdoví. 😉


12 komentářů:

 1. Áááá, bože můj! Božskýho si taky časem plánuji přečíst, ale nejdřív mě ještě čeká Hráč a Milenec. Musím uznat, že Bastard byl výbornej, ale Cizinec mě taky zaujal a oba díla ode mě mají 5*. Než začne škola a budu zas muset číst maturitní četbu, určitě si přečtu ještě jeden díl ze série Božský. :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tenhle díl navazuje na Hráče, takže by asi bylo fajn si ho přečíst :)

   Vymazat
 2. Mě tahle kniha hodně zaujala a mám v plánu si jí přečíst :)

  Nela z blogu Růžová rtěnka

  OdpovědětVymazat
 3. Díky za recenzi, pěkně napsáno. No, jestli bude mít někdo v okolí, tak si ji půjčím, ty peníze se mi za ni nechce dávat :D. To raději toho Bastarda!

  www.maly-kousek-nebe.blog.cz

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já mám doma všech pět dílů, peněz nelituji, ale Bastard je prostě srdcovka, no ♥

   Vymazat
 4. Knížka vypadá slibně. Já mám nejraději detektivky, které občas prokládám nějakou romantikou nebo dramatem :-) jinak bych se z těch vražd zbláznila :-)
  All my cosmetics

  OdpovědětVymazat
 5. Tak ta vypadá fakt dobře! :) Kouknu i na předchozí díly! Ale ty peníze jsou za knihu fakt hrozný, taky kdyžtak kouknu na net :)

  OdpovědětVymazat
 6. Wau, to jsem ještě nezahlédla.. Škoda, že má takový přebal, přítel by se mi smál. Budu toho krasavce muset "zabalit" .:D:))

  Corculum | Stepanka_T
  Instagram

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To mně se přítel nesmál, ba naopak :D Pořád se mě vyptával, zda-li už byl sex :D :D

   Vymazat

@elisminarova