CHAPTER 9 OF 12 • SEPTEMBER 2017

by - sobota, září 30, 2017

Kdybych měla nazvat první školní měsíc jedním slovem, bylo by to slovo hektický. Nejen, že strašně rychle utekl, ale taky byl jako na houpačce. Znáte to, ne? Jednou jsi dole, jednou nahoře. Ale nebojte, nebudu vám tady jmenovat ty špatné věci, od toho jsou jiné články. V měsíčních shrnutích chci vzpomínat jen na ty krásné chvíle a jinak to nebude ani v dnešním článku.
Měsíc začal suprově. S přítelem a kamarády jsme si udělali takovou rozlučku s prázdninami a pořádně si zatrsali na Just dance. V první školní den jsme si s kamarádkou taky řekly, že půjdeme do sebe a vyrazily do knihovny. Ukořistila jsem dvě knihy - Žádný sex, je úterý a Jsem single a pomstím se. Obě jsem si chtěla už dlouhou dobu přečíst, takže jsem byla nesmírně ráda, že je v knihovně měli. Jenže, nastalo to, čeho jsem se nejvíce bála - není tolik času, takže jsem zhruba jen v půlce první knížky. Ale já to zvládnu, v říjnu přečtu prostě obě! 

Takovou kulturní záležitostí byla návštěva kina. Kamarádka mě přemluvila, ať jdeme na film To. Nejdříve jsem se zdráhala, ale nakonec jsem vzala i přítele a film jsme si užili. Splnila jsem si tak další bod ze 101 cílů za 1001 dní, které už poctivě rok plním. S kamarádkou jsme ani nezahálely v den, kdy byl svátek. Venku totiž zrovna svítilo sluníčko, tak jsme popadly foťák a skočily ještě udělat pár fotek. Celkově jsem se tento měsíc snažila trávit hodně s kamarády a pokud jsem zrovna nebyla s nimi, tak jsem byla v práci, nebo se učila

Jinak, zítra mě čeká oslava jedné kamarádky a v sobotu druhé. Píšu zítra, protože tento článek píši už ve čtvrtek, poněvadž zítra nebudu mít čas a v sobotu jistojistě taky ne. Takže vám přeji krásné září a podělte se se mnou v komentářích o to nejkrásnější, co jste v září zažili

Elis

PS. Písničku Over and Over od Three Days Grace, bych mohla nazvat písničkou měsíce. Žádná jiná totiž nedokáže tak moc vyjádřit mé pocity, jako tahle.


You May Also Like

4 komentářů

 1. Vypadá to, že jsi měla celkem pěkné září :) Já si v září splnila jeden ze svých snů a zařídila jsem si Ferrari <3 pak jsem nastoupila na vošku. Září bylo celkem fajn :)

  thewaybya.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Převažovaly spíše ty negativní chvíle, ale snažila jsem se na ně zapomenout díky těm hezkým :) Jsem ráda, že tvé září bylo super :)

   Vymazat
 2. Hezky strávený měsíc, hlavně trsání na Just Dance :D :) já si užila v září pár hezkých výletů, pokročila v autoškole a teď se chystám na vysokou, zatím ale nevím, zda mi to vyjde, takže doufám :)

  LENN

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já už mám autoškolu za sebou, je to fuška, ale stojí za to :) Stejně tak vysoká. Hodně štěstí! ♥

   Vymazat