CHAPTER 10 OF 12 • OCTOBER 2017

by - středa, listopadu 01, 2017

Právě sedím na posteli ve svetru, ruce si hřeji o termosku se zeleným čajem a koukám na stůl, kde mi leží skripta z účetnictví a čekají, až si zopakuji látku na zítřejší písemku. Holt, prázdniny skončily...

 ... přesně tak jsem včera začala článek o říjnu. Ale při pomyšlení na to, že bych měla dostat za pět, jsem ta skripta doopravdy otevřela a snažila se vypočítat pár příkladů na leasing. Dnešní písemku jsem díky tomu zvládla a já mám tak o starost méně. Pořádně si ale oddychnu až v květnu, kdy budu mít za sebou úplně vše.Ale pryč od školy. Tento měsíc byl jako na houpačce. Ze začátku jsem si myslela, že bude super. Docela se mi i dařilo, ale v půli měsíce přišly rodinné problémy, před kterými jsem (možná zbaběle) utekla o podzimních prázdninách k babičce, kde jsem si odpočinula, srovnala myšlenky, vyčistila hlavu, zpracovala pár maturitních témat do angličtiny a zhlédla celou první sérii seriálu Vyprávěj.

Co je ale pro mě pozitivní tak fakt, že už je listopad a já pořád nebyla nemocná. Nevím, jestli tomu dopomáhá každodenní pití čaje od Grešíka, ale musím to zaklepat! (ťuk, ťuk)

Takže vám přeji krásný předvánoční měsíc, omlouvám se, že článek vychází až dnes a je tak krátký, ale vůbec nestíhám. Nezapomeňte si listopad užít! Já mám na tento měsíc plno plánů, včetně narozenin a koncertu, ale o tom až v příštím shrnutí.
 Elis 

You May Also Like

4 komentářů

 1. Také zaklepávám, že se mi nemoc vyhýbá. Loni jsem zaklepávala až někdy do ledna a pak buch, taková chřipka, jakou jsem v životě neměla :-)
  All my cosmetics

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já mívám jedenkrát do roka angínu takovou, že mi pomohou jen antibiotika. Ty jsem měla už na začátku roku, tak mám asi vybráno :D

   Vymazat
 2. Já už nemocná bohužel byla, ale což. To k podzimu asi trochu patří. Momentálně už jsem ve vánoční náladě. Moc si pamatuji na moje stresy z maturity, hrůza! :D Ale neboj, to dáš.

  www.thewaybya.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No, Vánoce mě děsí :D I když mám peníze na dárky, vůbec nevím, co mám komu koupit :D :( A děkuji, snad ano :)

   Vymazat