CÍLEM NAŠEHO ŽIVOTA JE BÝT ŠŤASTNÝ

by - pondělí, prosince 11, 2017

Žijeme ve světě, kde nemůžeme říct svůj vlastní názor, aniž by nás za něj někdo neodsoudil. Žijeme ve světě, kdy i ten největší kamarád se nakonec ukáže jako závistivý, nepřejícný a netolerantní člověk. Proč nemůže být na světě hezky? Proč máme vůbec v životě lidi, kteří nám vysávají energii?

Nikdo nejsme dokonalý. Každý máme chyby. Musíme se je naučit respektovat my sami a musí se je naučit respektovat naši blízcí; nebo spíše osoby, které nám chtějí být blízké. Nenechávejme se ovlivňovat a dělat to, co nechceme jen proto, že je to správné.

Choďme v černém, nosme pruhované ponožky, čtěme knihy, koukejme na sport, poslouchejme rock, milujme lidi, které chceme, důvěřujme tomu, komu chceme, říkejme názory, které uznáme za vhodné, ale nikdy nelitujme a neospravedlňujme se. Nikdy.

Protože ačkoliv to, co jsme udělali, byla sebevětší blbost, stala se naším ponaučením. Nikdy nelitujme toho, co jsme udělali, protože v ten moment jsme to udělat chtěli a přišlo nám to jako správné řešení.

Řiďme se srdcem, intuicí, mozkem... Řiďme se, čím chceme. Jen my totiž víme, co je pro nás nejlepší. Jen my, ne nikdo jiný. A když vás někdo nařkne, víte, co mu odpovězte? Můj život, moje story. Nelíbí se ti? Tak sorry.

Ale nic víc. Protože ten zbytek, co se mu na vás nelíbí a za který vás peskuje a soudí, je jen jeho osobní problém. Jen jeho. Ne váš.

S láskou
Elis ♥You May Also Like

6 komentářů

 1. To jsi krásně napsala, nezbývá mi než souhlasit :))

  http://s-hejvi.blog.cz

  OdpovědětVymazat
 2. Hezký článek a souhlasím. Já momentálně jsem na takové pozitivní vlně a tenhle článek mě potěšil! :)

  www.lifeordreamidiots.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jsem ráda, že se článek líbil a také jsem ráda za tebe! :)

   Vymazat