BLOGY, KTERÉ MĚ FAKT BAVÍ

by - čtvrtek, ledna 25, 2018

Už čtvrtý den trávím v posteli. Skolil mě nějaký bacil a tak kromě spaní hledám všemožné aktivity, jak se zabavit. Sleduju seriály, filmy, čtu knížky a taky brouzdám po internetu a projíždím si své oblíbené blogy; kdybych měla z přečtených článků udělat knihu, jistojistě by předčila i Dekameron. Pokud vás zajímá, koho jsem si zamilovala, a kdo mě inspiruje, pusťte se do čtení. První pětice mých favoritek je právě tady!VANILOPKA | Zvrhlice, která na blogu sdílí své zkušenosti, rady, recenze, tipy... Jsem moc ráda, že někdo dokáže psát o takových "tabu" věcech. A ještě, že ten někdo je z Česka. Myslím si, že na tomto blogu si každý najde své - a je jedno, jestli už sexuální život žije a nebo ne.

POSLEDNÍ PANNA | Humor a nadhled, s jakým se Poslední panna dokázala dívat na věci, mi strašně přirostl k srdci. Když se nakonec z Poslední panny stala Terka, která se na blogu odhalila, byl to pro mě šok a obdivuji ji za odvahu a odhodlání. Každopádně, blog už je offline, momentálně Terka píše na Zubech modrosti. Já mám ale pořád stejně v srdci PP.

STYLISH COFFEE | Cestování, motivace, čistota, krása, jednoduchost. Jak jinak popsat Verunčin úžasný Stylish Coffee blog? Dalo by se říct, že je Verča mým vzorem - a to nejen v blogovém světě. Doufám, že se s touhle slečnou jednou osobně potkám, abych jí řekla, jak moc si její práce vážím.

NELLY CADLENSON | Nelinku si berou "s sebou" ještě z blog.cz. Byl to jeden z mých nejoblíbenějších blogů a moc ráda se na něj vracím. Škoda jen, že články nevycházejí častěji, ale chápu časovou vytíženost. Myslím si, že kdyby Nelča s Verčou ze Stylish Coffee spojily síly, vzniklo by něco úžasného!

S-HEJVI | Holka, která si na nic nehraje a všechno napíše narovinu a tak, jak se jí chce a jak to cítí. Blog čtu už dlouho a ráda se inspiruji. Pamatuji si, jak Pája psala o maturitě, no a dnes už je ve třetím ročníku na výšce. A doufám, že spolu s ní zažiji ještě další životní milníky.


Na konec bych chtěla říct, že i když ráda navštěvuji tyto blogy, neznamená to, že nenavštěvuji žádné jiné (viz. menu). Stejně tak si vážím vašich komentářů a pokud to jde, snažím se vám je oplácet a pod odkazem, který mi zanecháte i ráda na váš blog kouknu.

A jaké jsou vaše oblíbené blogy?

S láskou,
Elis ♥

You May Also Like

16 komentářů

 1. taktiež som na tom podobne ako ty - chorá, takže Ďakujem za typy aspoň budem mať o robiť :)

  OdpovědětVymazat
 2. dekuju za tipy, ze zvýše zmínenych znam jen Shejvi:) adelaupair.blog.cz

  OdpovědětVymazat
 3. S-hejvi, a stejně tak Nelly moc ráda čtu :)). Ostatní určitě prozkoumám, díky za tip!

  OdpovědětVymazat
 4. STYLISH COFFEE čtu taky hrozně ráda:).
  Windy pink style

  OdpovědětVymazat
 5. Díky za tenhle článek! Zrovna pokukuju po něčem novém a mám pocit, že ty kvalitní blogy se tak nějak vytrácí. Díky za tipy :)

  scaredtobelonely.blog.cz

  OdpovědětVymazat
 6. Vanilopka. Tak to je něco pro mě. 😁 Určitě se na její blog podívám. Dle tvého vyprávění soudím, že bude hodně pikantní - a to je skvělý!
  Jinak Nelly a Shejvi čtu pořád, i přesto, že už je to nějaký ten čas, co jsem "odešla" z blogerské scény. Jako jo, chybí mi to (lhala bych, kdybych napsala, že ne), ale fakt bych na to teď neměla čas. Snad jednou časem :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Na Vanilopku se podívej, jak tě znám, budeš nadšená :D Je škoda, že už nebloguješ, ale alespoň jeden článek měsíčně by jsi zvládla, prosííííím :( :)

   Vymazat
 7. S-hejvi jsem četla už před pár lety a pak na ni dočista zapomněla, takže děkuji za připomenutí, jdu hned na to ;)

  Praguetales

  OdpovědětVymazat
 8. No ja ani jednu nepoznám, tak ďakujem za tipy, idem popozerať :)
  Drew's Beauty

  OdpovědětVymazat