INSPIRATION • SWIMSUITS & BIKINI BY MANZARA

19. března 2018
I když to za okny nevypadá, že by zrovna plavky byly tím vhodným outfitem, do tepla můžeme vycestovat takřka kdykoliv. Když mě z e-shopu Manzara oslovili, abych napsala článek právě o tomto letním kousku, byla jsem trošku skeptická. Teď? V březnu? Vždyť venku ještě není ani patnáct stupňů a každým dnem to spíše vypadá na další příval mrazivé zimy?! Nakonec jsem si ale řekla, proč ne? Pojďme si tedy sluníčko tímto článkem alespoň trošku přivolat! Pro dnešní článek jsem vybrala jak bikiny, tak jednodílné plavky. Nejprve začnu těmi druhými zmiňovanými. 

Terika • Zaujaly mne svými vzory a řešením. Zezadu mají brazilský střih a na stránce naleznete tyto plavky v několika barvách a vzorech.

Bibi • Na těchto plavkách mě zaujal vzor - a byl to právě on, který mne donutil, ať na fotografii kliknu. Líbí se mi také jednoduchý, ale přesto originální výstřih.

Rico • Taky se vám líbí krajka v podobě volánků u prsou? Mně strašně! Kdyby se k plavkám přidala i sukně nebo přehoz, daly by se nosit i jako body.


Taky, když se řekne slovo plavky, vybaví se vám ty dvoudílné? A taky používáte spíše slovo plavky než bikiny? Ať už ano či ne, i z této kategorie jsem vybrala několik kousků;

Femia & Samba • Střih těchto bikin (budu raději používat toto slovo, aby nedošlo k pochybení), je v kurzu už dlouho. Abych řekla pravdu, nikdy jsem tento styl nevyhledávala; mám strach, že by se mi tento sexy střih nesexisticky opálil na tělo, protože, co si budeme nalhávat, na opalování tyto bikiny asi zrovna moc vhodné nejsou. Avšak vzory mají nádherné!

Agnella • Co se týče opalování, na to tyto bikiny taky asi nejsou zrovna moc stavěné. Bílé místo až k pupíku od high waisted kalhotek by asi moc hezky nevypadalo, ale pokud se nechcete přímo slunit, budou na postavě nádherné.

Italina • Pokud máte rády klasiku a zároveň i něco "spešl", pořiďte si Italiny! Zepředu vypadají jako obyčejné plavky, zezadu jsou ale ozvláštněné dvojitým špagetovým zapínáním.

Mandorla • A u špaget se ještě chvíli zastavme, prosím. Tyto bikiny jsou totiž topové! 

Pokud se vám nějaký z kousků zalíbil, neváhejte a utíkejte na e-shop. Naleznete tam plavky a bikiny s daleko více vzory, střihy a to hned v několika barvách

S láskou,
Elis ♥

12 komentářů:

 1. Moc se mi líbí ty první, ale vlastně všechny, které jsi tady dala. Akorát je nevýhodou to opalování v nich :/.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Právě :/ Proto většinou v obchodech sahám po bikinách v klasickém střihu.

   Vymazat
 2. Já se skoro vůbec neopaluju, takže ty Rico by pro mě byly jasná volba:D.
  Windy pink style

  OdpovědětVymazat
 3. Tyjo, tak asi máme úplně rozdílný vkus, protože z těch vyjmenovaných se mi, bohužel, nelíbí ani jedny :/

  Praguetales

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A o tom to je! :) Jak by to vypadalo, kdyby měli všichni stejní styl ;)

   Vymazat
 4. Vždycky jsem nosila klasické plavky, ale zaujaly mě Mandorla :)

  Maris Novotná

  OdpovědětVymazat
 5. Já prostě říkám plavky, ať už je to jakýkoliv střih :D Jednodílné plavky jsem řešila zrovna nedávno u mě na blogu, protože si je chci pořídit, ale to opálení mě odrazuj, opaluju se rychle :D

  TheWayByA

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak to máš super :D Já můžu ležet na slunci i hodinu a pořád budu bílá :(

   Vymazat

@elisminarova