APRIL ♡ BESTIES

30. dubna 2018
Napsat tento článek je pro mne jedna velká výzva a utrpení zároveň. Nejen, že mi nejde shift, ale něco se děje. Ted, před maturitou. Jsem z toho zdrcená a pokud bude dnešní článek poněkud ponuré nálady, moc se omlouvám. Právě totiž zažívám jedny z nejhorších a nejtěžších dnů v mém životě.

Slohovka z češtiny, praktická, poslední zvonění, trojka na vysvědčení. Blíží se didakťáky z češtiny a angličtiny a hora učení a povinné četby, ze které rostu. Nevím, na co sáhnout dřív. Učit se ekonomiku, účetnictví, zopakovat si didakťák nebo prostě jen sáhnout po knížce a ponořit se do jiných světů? Kéž by alespoň jedno šlo. Vzhledem k tomu, v jakém jsem aktuálně rozpoložení, nejde snad ani jedno. Tak mi držte, prosím, palce, ať se s tím poperu.


Ale abych nebyla jen u toho špatného, tak jsem si udělala minulý týden radost. V Kauflandu jsem si koupila kytici tulipánů. Byla jsem z nich úplně nadšená a s těžkým srdcem jsem je vyhazovala. Škoda jen, že v obchodě nebyly ponořené ve větším množství vody. Možná by vydržely déle.

Fajn bylo také včerejší focení. Vytáhla jsem ven Aničku, foťák a den si na sto procent užily. Vzniklo docela dost hezkých fotek, které se objeví v příštích článcích.


Poslední dobou jsem si oblíbila ovesné kaše. Vždycky si do nich dám horu ovoce, lžičku Nutelly a mám tak výbornou snídani. S takovou se každý den lépe vstává.

Tento měsíc se vlastně nic zábavného nestalo. Teda, pokud nepočítám poslední zvonění. Ale většinou tady řadím i přečtené knihy a to tento měsíc je Farma zvířat a přenádherná sbírka básní Maminka. Před sebou mám ale další horu knih; minulý týden jsem naběhla do knihovny a kromě již zmiňované Farmy jsem ukořistila ještě Jak důležité míti Filipa, Maryšu, Petra a Lucii, Lakomce a mám rozečtený kousek Romea a Julie. No, mám co dělat. Ústní mám 23. května.

Doufám, že váš duben byl o něco lepší, než ten můj.

S láskou,
Elis ♥

6 komentářů:

 1. držím palce a presne viem ako si na tom, pretože ma to čaká tiež ;)

  OdpovědětVymazat
 2. Držím palce s maturitou ! :) Určitě to dopadne dobře! :) Nejvíc jsem se bála ústních, ale nakonec musím říct, že byly nejlehčí! :D Moc krásná fotka!

  Shard of Dreams

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji moc, snad máš pravdu :) Já se bojím snad všeho :D

   Vymazat
 3. Jéé úplně jsem dostala chuť na ovesnou kaši :). Tulipány jsou asi moje nejoblíbenější květiny. A s maturitou držím palce, zvládneš to jak nic, vůbec se toho neboj.
  RIGHT HERE RIGHT NOW

  OdpovědětVymazat

@elisminarova