MY FAVOURITE MOBILE APPS • 2018

3. dubna 2018
Kdo v dnešní době nemá smartphone, jako by nebyl. Jen se kolem sebe rozhlédněte. Čekáte na zastávce a skoro každý drží v ruce mobil. A vy taky. Ani já nejsem jiná. Jdu "s dobou". V dnešním článku bych vám chtěla ukázat pár mých oblíbených a nejpoužívanějších aplikací v telefonu. Nebudu se zaměřovat na ty klasické, které mají asi všichni - Instagram, Twitter, Facebook, Messenger, WhatsApp, ale vyberu takové ty méně specifické. No, i když ...Vinted • Nerada utrácím peníze za předražené oblečení. Raději si za tisícovku koupím deset triček než jedno. Vinted mi toto umožňuje. Z tohoto "bazárku" mám doma už několik hezkých a hlavně levných kousků, na které jsem slyšela nejeden kompliment. Třeba onen zimní kabát s kožíškem, který jste mohli vidět ve článku What I wear


Lidl • U nakupovacích aplikacích ještě chvíli zůstaneme. Možná se teď lišácky usmíváte na monitory počítačů nebo svých smartphonů, ale ihned vás zklidním. Aplikaci Lidl jsem si stáhla kvůli Lidl-shopu, který poslední dobou nabízí hezké a levné oblečení. Ještě mít tolik peněz, abych si mohla koupit vše, co se mi líbí a budu spokojená. 


Pinterest • Tuto aplikaci zná snad každý. Co zná, on ji snad už i má! Stačí umět trošku anglicky a do políčka Hledat napsat, co vlastně chcete. A i když neumíte anglicky ani slovo, v češtině vám to pár obrázků jistě taky najde. 


Lovedays • Aplikace mi hlásí, že jsme spolu s přítelem 1 044 dní. Ano, čtete správně. Tato aplikace vám dennodenně hlásí, kolik dní už jste se svou polovičkou. Vyzkoušela jsem na tento způsob už hodně aplikací, ale tahle mi vyhovuje nejvíce. Jediné, co mě na ní štve, jsou reklamy. Ale to není nic, co by se nedalo zachránit koupením plné verze. Hodně oblíbenou aplikací mám taky HowManyDays. Ta mi zase počítá ostatní akce a události; jako třeba slohovku z čeština, která mě čeká už příští týden.


Fotky+ • Tuto aplikaci od Googlu jsem si oblíbila po tom, co mi párkrát přestal fungovat tablet a nebo mobil. Od té doby mám nastavené automatické zálohování a mám tak všechny fotky hezky popořadě a schované pro případ nouze. Dokonce i teď na iPhonu jsem zvolila metodu zálohování přes Google, než přes iCloud. 


Stepz • Hodně fajn je taky aplikace s názvem Stepz. Jak již z názvu plyne, počítá kroky. Líbí se mi, že kroky převádí následně na kilometry a vidíte, kolik jste spálili cca kalorií. Jestli je přímo tato aplikace dostupná i pro Androidy, to netuším (u Applů je tato aplikace součástí aplikace Zdraví), ale podobnou najdete určitě.

A teď už se jdu jen zahrabat pod peřinu a začíst se do Poslední aristokratky, kterou jsem drze odložila a nechala ji ležet několik měsíců. 

Na konec se ještě zeptám vás, jaké jsou vaše oblíbené aplikace?

S láskou,
Elis ♥

16 komentářů:

 1. Zaujímavé aplikácie. Poznám iba pinterest ktorý je ten najväčší zabijak času! Ale je to super. A určite sťahujem fotky + je to super nápad zálohovať si ich!
   xxAlexandra MS ALWAYS LATE


  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To je pravda! :D :D Vždycky si říkám, že už půjdu spát a strávím tam ještě o hodinu déle :) A super, jsem ráda, že jsem někomu dala tip :)

   Vymazat
 2. Nikdy jsem nepochopila Pinterest :D Přijde mi to jako naprosto zbytečná věc, ve které jsem prostě nikdy nenašla zálibu....
  Praguetales

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak to jsi první :D Všichni v mém okolí Pinterest naprosto zbožňují :)

   Vymazat
 3. Moc aplikací nepoužívám, ale za poslední dobu jsem si oblíbila Vinted, Been., Collage Maker a Booking.com :)

  OdpovědětVymazat
 4. Pinterest je strašný zabiják času :D mám ho velmi ráda, ale dokážu na něm strávit strašně dlouhou dobu hledáním různých inspirací a podobně :D ačkoli jsem majitelka iphonu už nějakých pár let os aplikaci Stepz slyším poprvé :D

  Maris Novotná

  OdpovědětVymazat
 5. Lovedays aplikaci mám taky:)) a držím palce se slohovokou! :) Pinterest jsem měla stažený a pakrát jsem tak koukala, ale nějak mě to nevzalo :D.
  Přemýšlím jaká je moje oblíbená aplikace a asi je to stále instagram :D

  Shard of Dreams

  OdpovědětVymazat
 6. Pinterest som si v poslednej dobe obľúbila aj ja, je to super aplikácia :)

  FRENCHSTYLE

  OdpovědětVymazat
 7. Ani jednu nepoužívam a najviac ma zaujala Fotky+ :)

  OdpovědětVymazat
 8. Zaujímavé aplikácie. Ja mám v mobile napr. Duolingo, VLC, VSCO a pod.

  Suesanqa

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. VSCO znám, ale moc mě to nezaujalo. Nebo spíš jsem v něm neuměla :D :)

   Vymazat

@elisminarova