GIVEAWAY COSMETICS HAUL: MAYBELLINE

5. května 2018
Občas mám náladu a zapojím se do nějaké giveaway. Vesměs to jsou soutěže od blogerek; tentokrát jsem ale udělala výjimku a okomentovala fotku od Anet Chroustové na Instagramu. Jednalo se o balíček kosmetiky Maybelline, kterou Anetka pořídila, když byla v New Yorku. Jaké pak bylo překvapení, když jsem na její stories viděla své jméno? Velké! A jelikož mám z výhry obrovskou radost, rozhodla jsem se, že vám ji představím i v samostatném článku. 


Jednou z prvních věcí, která na mě z balíčku vypadla, byla paletka očních stínů Pink Edge ze série The City Kits. Bohužel, černý stín se při přepravě rozbil a trošku dělá neplechu tím, že zašpinil ostatní stíny, paletku a v neposlední řadě i některé produkty, které v balíčku také přišly. Stíny jsem ještě nezkoušela, ale jakmile tak učiním, určitě se o tom někde zmíním. 


SuperStay Matte Ink jsou naprosto úžasné matné rtěnky! Původně jsem myslela, že mi dojde jen jedna, protože výhra se dělila, ale byla jsem příjemně překvapená, když došlo všech pět. Rtěnky  mám v odstínech 05 - Loyalist, 10 - Dreamer, 20 - Pioneer, 30 - Romantic a 50 - Voyager. Všechny jsem ihned musela vyzkoušet; nude odstíny mi moc nesedly, ale třeba si k sobě cestu časem najdeme. 

Co mě ale potěšilo, je odstín Pioneer. Konečně jsem totiž našla červenou, která mi sedne! Mám doma sice červenou rtěnku, ale ta není matná. Už nějaký čas si říkám, že si zkusím koupit matnou červenou, že třeba to bude to pravé ořechové. Jenže mé prokrastinování nezná mezí a tak jsem si nakonec žádnou nekoupila. A pak přišla tahle kráska! Vydržela mi na rtech přes osm hodin a přežila i jídlo a pití.

No, zkrátka, pohlazení na duši... nebo spíše na rtech. Hodně zvědavá jsem také na odstín Romantic, protože podobný odstín mám v nematné verzi. A možná, že právě také od Maybelline (ale momentálně jsem líná se zvednout a jít se podívat). 


Už nějakou řádku let používám tužky na obočí od Essence a těšila jsem se, že vyzkouším něco nového. Nejen značku, ale i typ. Nejedná se totiž o klasické strouhací tužky, ale o tuhy, které se pomocí konce vysouvají. Jenže mým zklamáním bylo, když jsem zjistila, že odstíny těchto Brow Precise tužek jsou Deep Brown a Soft Brown. Možná, že by se s nimi dalo pracovat, ale vzhledem k tomu, že si kupuji odstíny Blonde, nenosím make-up, nelíbí se mi tmavé obočí a jsem světlý typ, bojím se, že by se mi z obočí stali slimáci. Rozjasňující tužka Master Drama Lightliner je ale super. Tu určitě využiji nejen do vnitřního koutku. 


Na co jsem se ale vážně těšila, byla řasenka Total Temptation. A vlastně ani nevím, proč píšu v minulém čase; pořád se na ni těším! Jen čekám, až dopotřebuji tu, co používám teď a přijde na řadu tato kráska. Sice nemá jumbo štětec, který mám nejradši a který jediný mi dokáže udělat hezké řasy, ale třeba tato řasenka překvapí. Uvidíme za pár měsíců v Empties. 

Anetce bych chtěla tímto článkem také moc poděkovat za výhru a za super produkty! 

Máte zkušenost s nějakým zmiňovaným produktem?

S láskou,
Elis ♥ 

8 komentářů:

 1. Gratulujem! Zo svojej skúsenosti si mylsím, že sa oplatí zúčastňovať sa giveaways, pretože človek nikdy nevie kedy sa na neho šťastie usmeje. Ani jeden produkt som neskúšala ale páčia sa mi tie matné rúže. Na tie sa musíme pozriet tiež.
   xxAlexandra MS ALWAYS LATE

  OdpovědětVymazat
 2. Tak tomu říkám pěkná výhra :) gratulace.
  RIGHT HERE RIGHT NOW

  OdpovědětVymazat
 3. S těmito produkty zkušenost nemám, ale řasenka mě láká už nějakou dobu :)

  Praguetales

  OdpovědětVymazat
 4. Wow, tolik skvělé kosmetiky :) Gratuluji k výhře. Od Maybelline mám moc ráda řasenky, má nejoblíbenější je Lash Sensational. Tu, kterou zmiňuješ v článku, jsem nezkoušela.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji moc :) Řasenka už je skoro prázdná, ale je poměrně super! Můžeš se na ni těšit v jednom z dalších Empties :)

   Vymazat

@elisminarova