SUMMER WISHLIST 2018

27. května 2018
Po desíti dnech blogerské neaktivity se opět hlásím a to rovnou s článkem, který zde už dlouho nebyl. Wishlist. Zjistila jsem, že je pro mě lepší si jednou za čas udělat tento typ článku; pak totiž nekupuji nezbytnosti, ale pouze věci, které vážně chci a potřebuji. Vymyslet věci do tohoto wishlistu nebylo ale vůbec těžké, pokukuji po nich už totiž delší dobu.


PARFÉM • Na pořadník za La vie est belle od Lancome a Coco Mademoiselle od Chanelu připisuji parfém od Katy Perry s názvem Killer Queen. Když tyto vůně od Katy vyšly (ještě s Royal Revolution), nijak jsem neměla potřebu k nim čichat a zkoušet je. Ale když jsem jí při posledních návštěvách Rossmanna "okusila", měla jsem jasno. Tuhle musím mít! 

HODINKY  • Mám doma troje hodinky. Jedny na styl Wellingtona, jedny "zlaté" a jedny "stříbrné". Na obou dvou druhých zmiňovaných mi přestala fungovat baterka a je na nich znát už i nějaké to opotřebení. Rozhodla jsem se tedy, že své sbírce udělám update a pořídím si hodinky nové. Na ty pravé od Wellingtona si ale budu muset ještě pár let počkat, prozatím mi postačí nějaké z Aliexpressu. 

ZÁPISNÍK • To, o čem budou následující slova, se jmenuje MEMO³. Jedná se o zápisník (možná spíše i knihu), do kterého si den co den tři roky zapisujeme, co se ten den událo. Původně jsem si tento zápisník chtěla koupit sama a to co nejdříve, ale kamarádka mi to zatrhla s tím, že mi ho koupí na narozeniny - které mám ale bohužel až v listopadu. Budu si muset tedy ještě pár měsíců počkat. Už teď se ale nemohu dočkat.

KABELKA • Ano, zase ta kabelka. Pořád jsem totiž nenašla žádnou, která by mi vyhovovala. A pokud ano, byla (na mé poměry) drahá. Už bych se ale měla rozhodnout a nějakou koupit; pokud totiž udělám přijímačky a nastoupím na vysokou, chci novou kabelku. 

KNIHAKnížka od Gabriely Koukalové není zrovna jedna z těch, kterou by veřejnost chválila. A právě proto mě láká si ji přečíst. Listovala jsem jí v obchodě, docela mě zaujala, tak uvidíme, kdy se rozhoupu ke koupi. 

A co se tyčí na vašem wishlistu? 

S láskou,
Elis ♥

8 komentářů:

 1. Killer Queen jsem měla, voní opravdu krásně, ale moc toho nevydrží :/

  Praguetales

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Fakt? :( Tak to je škoda... Já se do ní teď úplně zakoukala.

   Vymazat
 2. Tenhle diář je naprosto boží. Na instagramu jsem ho viděla už několikrát! Také se rozhoduji, zda-li si ho v budoucnu nepořídím. :) Kabelek mají všude habaděj, ale jsou drahé. To ti naprosto rozumím. Mně stačí moje dvě menší, které nosím skoro pořád a vejde se mi tam toho plno. A knížku od Gabči Koukalové si určitě kup! Rozhodně to nebudou vyhozené peníze. :) Pořídila jsem si ji za maturitu a už jsem skoro u konce.. Hrozně si Gabču cením za to, že šla s jistými věcmi ven. Hodně dobře se celá knížka čte.. některe věci tam jsou vážně šokující, jiné zase milé a usměvavé. Zkrátka nemám rozhodně takové rozporuplné názory jako většina, která za tuto knihu Gabču hodně odsoudila.

  Na mém wishlistu je teď asi hodně knížek. Tím, jak jsem v posledních letech četla jen maturitni četbu, tak potřebuji změnu. 😄 Chci si pořídit na léto ještě knížku od Martina Fourcada, knížku od Petra Koukala a určitě něco z hokejového světa.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já se teď chystám na Vášnivého svůdníka, který na mě společně se Sprosťákem čekají už od listopadu v knihovně :)

   Vymazat
 3. Hodinky bych taky potřebovala :), ale nechce se mi za ně moc utrácet :D. Ten zápisník mě teda oslovil, takže na něj hned mrknu:). A knížka od Gabriely mě také zaujala:).

  Shard of Dreams

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mně taky ne, právě, proto si je objednám z Aliexpressu :D :)

   Vymazat
 4. Pekna kabelka ;) Ja si ted objednala tuto https://www.decodoma.cz/Elegantni-kabelka-dD.html za neuveritelnych 199 Kč ted maji ve sleve, tak se tesim, az dorazi.

  OdpovědětVymazat

@elisminarova