PHOTODIARY ♡ DUBEN 2019

1. května 2019
Ačkoliv photodiary vychází vždycky poslední den v měsíci, musím se přiznat, že teď mi to tak úplně časově nevyšlo. Kalendář se mi začíná plnit zkouškami a deadliny; není proto divu, že jsem včerejší večer strávila nad filozofií. Ale konec školy! V první řadě bych vám všem chtěla popřát krásný první Máj:) Právě mi začal můj nejoblíbenější měsíc v roce, ale ještě, než vám ho představím, pojďte si se mnou zrekapitulovat ten minulý!

Prakticky by se dalo říct, že duben ničím zvláštní nebyl. Chodila jsem do školy, do práce, trávila čas s kamarády, jedla sushi, byla na pouti, kupovala si oblečení a tulipány... Ty nejhezčí jsem mimo jiné ulovila na Velikonočním jarmarku, kde jsme s přítelem ochutnali rovnou i velikonoční zelené pivo. S kamarádkou jsme si taky zašly jednoho dne na snídani do Bistra Boule za ušima, které všem Ostravákům doporučuji a Velikonoce jsme pak strávili v zoo:) Jinak jsem si koupila konečně nový notebook, zamilovala si Bombus raw tyčinky a začala zase cvičit! 

Dále už to asi ani obkecávat nebudu, protože fotky vám prozradí víc:)

Zkouškové se blíží 

Nejlepší snídaně ♥

První letošní zmrzka!
Mějte hezký den!

S láskou, 

6 komentářů:

 1. Vidím, že duben plný zážitků a dobrot! U mě to nebylo jiné a zelené pivo jsem si taky vychutnala, možná až moc :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. O tom, jak jsem si vychutnávala alkohol, jsem se raději nezmiňovala:D

   Vymazat
 2. Já byla taky na matějský a jaká to byla prdel! Teda až do doby, než jsem šla na jednu atrakci a málem umřela. To bylo hrozný😁.

  Jaký notebook jsi si koupila a jsi spoko🙂?

  Verča ze Ztracena v Praze

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Na Matějské jsem ještě nikdy nebyla, ale ráda bych to napravila:) A koupila jsem si Macbook Air a jsem docela spoko:)

   Vymazat
 3. tá zmrzka vypadá skvele :) hneď som dostala chuť

  WHEN PIGS FLY

  OdpovědětVymazat

@elisminarova