PHOTODIARY ♡ KVĚTEN 2019

6. června 2019
Že jsem v květnu neměla moc času nazbyt, jste si už určitě všimli. Nerada bych se blogu vzdala úplně, ale holt, den má jen dvacet čtyři hodin a jelikož je blogování pořád jen mým koníčkem, jde stranou před veškerými povinnostmi. Avšak o měsíční shrnutí vás připravit nehodlám! Právě jsem totiž přepsala pár papírů teorie, kterou musím ještě dostat do hlavy, a abych zmírnila tu bolest, kterou mi několikahodinové držení propisky v ruce způsobilo, zasedla jsem za notebook, abych vám sepsala a ukázala fotky mých květnových střípků...A co se tedy všechno stalo?

  • Prvního května jsem byla políbena pod třešní a to znamená jediné: budu tady čilá a v náladě strašit ještě další rok, protože neuschnu!
  • Už bydlíme v Ostravě skoro rok a ještě jsme nebyli na Bolt tower. No, tak jsme se tam vydali. A ta kavárna v několikametrové výšce je prostě top.
  • Začalo mi zkouškové, takže měsíc stresu, prokrastinace a přejídání. Jo a taky hokeje! 
  • Aby toho všeho nebylo málo, tak jsem začala chodit ještě na jednu brigádu a pořídili jsme si s přítelem kocourka. Nebo spíše dostali. (Toho jste si už ale určitě vy, co mě sledujete na Instagramu všimli.) Ale je to miláček. ♥ 
  • Taky jsem se konečně odhodlala a šla na lash filler, což je vlastně taková trvalá na řasy. Jsem zvědavá, jak dlouho mi vydrží, prý by to mělo být zhruba 6 týdnů. Touto cestou Kristýnce moc děkuji!
  • Jeden víkend jsme si udělaly dámskou jízdu. Přijely mi kamarádky a navštívily jsme několik kaváren, snědly velké množství jídla a taky jsme se zastavily v Ikee. No, s prázdnou jsme neodešly; každá jsme si odnesla minimálně svíčku. 
  • S přítelem máme problém, že se málokdy shodneme na filmu, na který se spolu chceme podívat. On si chodí vesele do kina na Marvelovky, zatímco já si sedím doma u 10 důvodů, proč tě nenávidím. Tentokrát jsme ale objevili seriál Černobyl a ten je naprostá pecka! 

Jaký jste měli měsíc vy?

S láskou,


Není nad to dostat originální dárek na výročí. 😄💓


Se ségrou v Ikee. 💜


Naše dámská jízda začala v Bo Bistro Store a skončila v Polo Caffé.Když máš mastné vlasy a nechtějí se ti umývat, vezmi si rtěnku, ta odpustá veškerou pozornost:D


Lash filler; před a po:)

2 komentáře:

@elisminarova